WyreStorm FOCUS 210kreatek.cz

WyreStorm FOCUS 210

120° široký zorný úhel objektivu 8 násobný digitální zoom, ePTZ, Auto-framing, sledování mluvčího, App Control Automatická kompenzace světla na pozadí a kompenzace tlumeného osvětlení Podporuje WDR (snímání v širokém kontrastním poměru) s jasným obrazem 
za různých světelných podmínek Podpora rozlišení 4K/30fps, 1080P/60fps a 720P/90fps Technologie... Celý popis

Obchodník

Ondřej Žatečka
+420 603 434 922
Cena za 1 ks bez DPH: 4 914 Kč
Cena za 1 ks: 5 946 Kč
Kód: WR777238
Výrobce: WyreStorm
Záruka: 60 měsíců

120° široký zorný úhel objektivu

8 násobný digitální zoom, ePTZ, Auto-framing, sledování mluvčího, App Control

Automatická kompenzace světla na pozadí a kompenzace tlumeného osvětlení

Podporuje WDR (snímání v širokém kontrastním poměru) s jasným obrazem 
za různých světelných podmínek

Podpora rozlišení 4K/30fps, 1080P/60fps a 720P/90fps

Technologie snímání v širokém kontrastním poměru (WDR) propůjčuje webkameře FOCUS 210 mimořádnou obrazovou kvalitu v nejrůznějších světelných podmínkách. V ultra širokém zorném poli 120° dokáže kamera vždy jasně zachytit detaily ve slabě i jasně osvětleném prostředí.

Bez ohledu na to, zda pracujete z domova nebo ze zasedací místnosti vaší firmy, FOCUS 210 dokáže přenášet obraz té nejvyšší kvality v rozlišení 4K ultra HD. Webkamera pracuje s automatickou kompenzací světla na pozadí a s kompenzací tlumeného osvětlení, proto – bez ohledu na podmínky – budete před svými klienty, kolegy či šéfy vždy působit profesionálně a ukážete se jim jenom „v tom nejlepším světle“.

Díky unikátnímu režimu sledování mluvčího, který aktivujete v softwaru WyreStorm FOCUS, vytvoříte dokonalou online prezentaci! Ať už před kamerou stojíte, nebo se pohybujete po místnosti, objektiv vás bude v reálném čase sledovat a zajistí, abyste byli vždy „v centru pozornosti“.

Webkamera FOCUS 210 pracuje se všemi rozšířenými videokonferenčními platformami, jako jsou Skype, Zoom, Facebook, Microsoft Teams, Webex, BlueJeans, Cisco Webex, Fuze, Google Meet, GoToMeeting, Lifesize a další. Kameru lze snadno začlenit do vašeho pracoviště bez ohledu na to, jaký software nebo aplikaci používáte.