Dopravakreatek.cz

Doprava

Tabulka s cenami slouží pro vaši rychlou orientaci. Pro konkrétní objednávku nemusí být dostupné všechny způsoby doručení, např. pokud se jedná o zboží větších rozměrů. V košíku se vám vždy ukáže, ze kterých možností máte na výběr. Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Manipulační poplatkyCena vč. DPH
Osobní vyzvednutí
osobní odběrzdarma
Druh dopravyCena vč. DPH
DPD
doručení do 24h po ČRzdarma
dobírka po ČRzdarma
doručení do 48h po SK242 Kč
dobírka po SK121 Kč
Messenger
doručení do 17:00 tentýž den po Praze484 Kč
dobírka97 Kč

Osobní vyzvednutí

Velkou výhodou je časová nezávislost na doručovateli.

Pozor – před vyzvednutím zboží počkejte na e-mail či SMS s potvrzením. Pošleme Vám je, jakmile je zboží na prodejně připraveno.

Na prodejně pro vás bude připraveno ještě následujících 5 pracovních dnů. Pokud zboží v této lhůtě neodeberete, bude Vaše objednávka stornována.

Přeprava nadrozměrného zboží

U vybraných výrobků označených títmo obrázkem neplatí uvedené ceny.

Po odeslání objednávky obsahující tyto výrobky, budete kontaktováni našim obchodníkem, který s Vámi probere možnosti přepravy a jejich ceny.

Přepravní služba DPD

DPD vám dopraví balíky do 50 kg. Standardní čas doručení je následující pracovní den po odeslání vaší objednávky do 09:30.

Příjemci zásilky je zaslána informace o odeslání objednávky. DPD poskytuje dva pokusy o doručení.

Přepravní služba Messenger

Nechcete čekat do druhého dne a jste z Prahy? Chcete mít zboží ještě v den objednávky? Využijte služeb rychlé přepravní služby Messenger.

Pokud objednávku odešlete do 12:00, není větší než 100 x 50 x 50 cm a neváží více jak 30kg, bude Vám doručena stejný den do 17:00.