WyreStorm FOCUS 200kreatek.cz

WyreStorm FOCUS 200

Podporuje WDR (snímání v širokém kontrastním poměru) s jasným obrazem za různých světelných podmínek 106° široký zorný úhel objektivu Automatická kompenzace světla na pozadí a vyvážení bílé 8 násobný digitální zoom, ePTZ, App Control Podpora rozlišení 4K/30fps, 1080P/60fps a 720P/90fps Technologie snímání v širokém kontrastním poměru (WDR)... Celý popis

Obchodník

Ondřej Žatečka
+420 603 434 922
Cena za 1 ks bez DPH: 4 178 Kč
Cena za 1 ks: 5 055 Kč
Kód: WR777234
Výrobce: WyreStorm
Záruka: 60 měsíců

Podporuje WDR (snímání v širokém kontrastním poměru) s jasným obrazem za různých světelných podmínek

106° široký zorný úhel objektivu

Automatická kompenzace světla na pozadí a vyvážení bílé

8 násobný digitální zoom, ePTZ, App Control

Podpora rozlišení 4K/30fps, 1080P/60fps a 720P/90fps

Technologie snímání v širokém kontrastním poměru (WDR) propůjčuje webkameře FOCUS 200 mimořádnou obrazovou kvalitu v nejrůznějších světelných podmínkách. V zorném poli 106° dokáže kamera vždy jasně zachytit detaily ve slabě i jasně osvětleném prostředí.

Bez ohledu na to, zda pracujete z domova nebo ze zasedací místnosti vaší firmy, FOCUS 200 dokáže přenášet obraz té nejvyšší kvality v rozlišení 4K ultra HD. Webkamera pracuje s automatickou kompenzací světla na pozadí a s kompenzací tlumeného osvětlení, proto – bez ohledu na podmínky – budete před svými klienty, kolegy či šéfy vždy působit profesionálně a ukážete se jim jenom „v tom nejlepším světle“.

Při hovorech přes Zoom či Skype můžete video zcela libovolně ovládat pomocí softwaru WyreStorm FOCUS. Díky až osminásobnému digitálnímu zvětšení při rozlišení 4K ultra HD dokážete zorné pole rozšířit nebo zúžit prostřednictvím funkcí Pan/Tilt, tak abyste zabírali přesně to, co potřebujete. Software WyreStorm FOCUS si můžete stáhnout okamžitě.

Webkamera FOCUS 200 pracuje se všemi rozšířenými videokonferenčními platformami, jako jsou Skype, Zoom, Facebook, Microsoft Teams, Webex, BlueJeans, Cisco Webex, Fuze, Google Meet, GoToMeeting, a další. Kameru lze snadno začlenit do vašeho pracoviště bez ohledu na to, jaký software nebo aplikaci používáte.