WyreStorm FOCUS 100kreatek.cz

WyreStorm FOCUS 100

Podporuje WDR (snímání v širokém kontrastním poměru) s jasným obrazem za různých světelných podmínek Automatická kompenzace světla na pozadí a vyvážení bílé 100° široký zorný úhel objektivu Vysoce kvalitní mikrofon s dosahem snímání až 5 metrů Podporuje platformy Zoom, Teams, Skype, Google Meet, Lifesize apod. Celý popis

Obchodník

Ondřej Žatečka
+420 603 434 922
Cena za 1 ks bez DPH: 1 625 Kč
Cena za 1 ks: 1 966 Kč
Kód: WR777233
Výrobce: WyreStorm
Záruka: 60 měsíců

Podporuje WDR (snímání v širokém kontrastním poměru) s jasným obrazem za různých světelných podmínek

Automatická kompenzace světla na pozadí a vyvážení bílé

100° široký zorný úhel objektivu

Vysoce kvalitní mikrofon s dosahem snímání až 5 metrů

Podporuje platformy Zoom, Teams, Skype, Google Meet, Lifesize apod.

Díky vysoce kvalitnímu objektivu a CMOS senzoru dokáže webkamera FOCUS 100 pohodlně přenášet do vašeho počítače nezkreslený obraz v rozlišení 1080P Full HD. Kamera rovněž dokáže pořídit video záznam, který zachytí i ty nejmenší detaily.

Technologie snímání v širokém kontrastním poměru (WDR) propůjčuje webkameře FOCUS 100 mimořádnou obrazovou kvalitu v nejrůznějších světelných podmínkách. Ve svém zorném poli dokáže kamera jasně zachytit detaily ve slabě i jasně osvětleném prostředí.

FOCUS 100 je ideální pro účely home-office i pro menší (huddle) zasedací prostory. Fixní zorný úhel 100° dovoluje objektivu správně zachytit vás nebo váš tým a zároveň ponechává dostatek prostoru k vizuálnímu sdílení dalších objektů či obsahu.

Webkamera FOCUS 100 spolupracuje se všemi rozšířenými videokonferenčními platformami, jako jsou Skype, Zoom, Facebook, Microsoft Teams, Webex, BlueJeans, Cisco Webex, Fuze, Google Meet, GoToMeeting, a další. Kameru lze snadno začlenit do vašeho pracoviště bez ohledu na to, jaký software nebo aplikaci používáte.