WyreStorm APO-210-UCkreatek.cz

WyreStorm APO-210-UC

Mezi produkty řady Apollo představuje tento model prémiové řešení sjednocené komunikace. Jedná se o kombinaci konferenčního stolního mikrofonu a prezentační jednotky. Díky své bohaté konektivitě dokáže tento speakerphone přenášet video přes USB-C nebo HDMI, a také bezdrátově pomocí standardů Miracast a AirPlay. Celý popis

Obchodník

Ondřej Žatečka
+420 603 434 922
Cena za 1 ks bez DPH: 35 218 Kč
Cena za 1 ks: 42 614 Kč
Kód: WR777237
Výrobce: WyreStorm
Záruka: 60 měsíců

Mezi produkty řady Apollo představuje tento model prémiové řešení sjednocené komunikace. Jedná se o kombinaci konferenčního stolního mikrofonu a prezentační jednotky. Díky své bohaté konektivitě dokáže tento speakerphone přenášet video přes USB-C nebo HDMI, a také bezdrátově pomocí standardů Miracast a AirPlay. Funkce Multiview umožňuje až dvěma zařízením současně sdílet obsah. Díky integrovanému portu USB 3.0 lze k APO-210 snadno připojit periferní zařízení, jako jsou například PTZ kamery. Kromě HDMI výstupu je APO-210 navíc vybaven HDBaseT výstupem (Class B), který lze využít v zasedacích místnostech se dvěma obrazovkami.

Mikrofony:

vysoce kvalitní všesměrová (360°) mikrofonní sestava, která pracuje s funkcí Echo Cancellation pro potlačení zpětné vazby. V kombinaci s výkonným 10wattovým reproduktorem zajistí uživatelům při každém jednání dobře slyšitelný a zřetelný zvuk, a to i ve větších prostorách.

Drátové i bezdrátové připojení:

Bohatá konektivita podporuje pevné připojení přes USB-C a HDMI, bezdrátový přenos prostřednictvím standardů Miracast a AirPlay, a nebo přenos z naší bezdrátové klíčenky USB-100-DGL.

Funkce multiview:

Při využití kombinace bezdrátově a pevně připojených notebooků, tabletů či chytrých telefonů lze na jednu rozdělenou obrazovku současně přenášet video obsah ze dvou zařízení.

Kapacitní dotyková technologie:

Intuitivní kapacitní dotyková tlačítka slouží k ovládání hlasitosti, zatlumení mikrofonu, a také k odesílání CEC příkazů do připojeného displeje nebo k přepínání aktivního hostitelského USB zařízení.