sE Electronics X1 Skreatek.cz

sE Electronics X1 S

sE Electronics X1S je přímým následníkem velmi oblíbeného studiového mikrofonu sE X1 a jedná se o bezkonkurenčně nejlepší značkový cenově dostupný studiový mikrofon na trhu. . Celý popis

Obchodník

Jan Šafařík
+420 605 219 170
Cena za 1 ks bez DPH: 3 548 Kč
Cena za 1 ks: 4 293 Kč
Kód: SE0460063
Výrobce: sE Electronics
Záruka: 24 měsíců

sE Electronics X1S je přímým následníkem velmi oblíbeného studiového mikrofonu sE X1 a jedná se o bezkonkurenčně nejlepší značkový cenově dostupný studiový mikrofon na trhu. .

Po pěti letech služby muzikantům se uznáním a cenami ověnčený kondenzátorový model sE X1 dočkal modernizace elektroniky a vylepšení akustického uložení vložky, čímž vzniknul inovovaný model X1 S. Při zachování tolik vyhledávaného skvělého zvuku má nyní ještě nižší vlastní šum a také větší možnosti úpravy zvuku. Mikrofon je určený do studia pro zpěvy a nástroje, vhodný ale i jako prostorový mikrofon na vystoupení akustického tělesa. Každý kousek je pečlivě osazen velkomembránovou kondenzátorovou vložkou (kardioida) a novou nízkošumovou elektronikou. Mikrofony sE jsou po výrobě následně pečlivě testovány nejen přístroji, ale také poslechovým testem. Elektronika mikrofonu X1 S je vybavena dvěma hornopropustnými filtry HPF a útlumovým článkem -10dB/-20dB, díky čemuž lze mikrofon použít i pro snímání hlasitých nástrojů jako jsou elektrická kytara či bicí.

Výstup je samozřejmě symetrický v provedení se zlaceným konektorem XLR, vybavený impedančním přizpůsobením, což umožňuje mikrofonu předcházet rušení i na dlouhém signálovém vedení. X1 S je jednoduše vynikající volba pro všechny kdo hledají velice kvalitní zvuk za přijatelné peníze. K mikrofonu je možné dokoupit odpružený držák (viz sada sE Isolation pack), případně jej zakoupit v sadě Vocal Pack s držákem, kabelem a pop-filtrem.

Frekvenční rozsah od20 Hz
Frekvenční rozsah do20 kHz
Charakteristikakardioidní
Variantakondenzátorový true condenser
Max. SPL140 dB
Impedance125 Ohm
Citlivost30 mV/Pa (-30,5 dBV)
KonektorXLR zlacený
Materiálocel
VypínačNE
Průměr těla58 mm
Hmotnost netto445 g

X1S image video