sE Electronics V BEATkreatek.cz

sE Electronics V BEAT

Kompaktní kovový mikrofon na snare (bubínek, céčko, šroťák) a přechody (tomy), postavený na modifikované verzi ověřené aluminiové vložky sE DMC7x. Celý popis

Obchodník

Jan Šafařík
+420 605 219 170
Cena za 1 ks bez DPH: 3 901 Kč
Cena za 1 ks: 4 720 Kč
Kód: SE1100122
Výrobce: sE Electronics
Záruka: 24 měsíců

Kompaktní kovový mikrofon na snare (bubínek, céčko, šroťák) a přechody (tomy), postavený na modifikované verzi ověřené aluminiové vložky sE DMC7x. V BEAT vyniká (kromě dobrého zvuku) zejména ve schopnosti odizolovat okolní zvuky (například přeslechy z hihatky či dalších plechů) a rovněž mechanické odpružení vložky je provedeno maximálně pečlivě (přijďte si to vyzkoušet). S těmito mikrofony na bicí sadě prakticky nepotřebujete korekce (maximálně HPF podle chuti) a díky kompaktnímu provedení (je to jeden z nejmenších dynamických mikrofonů na trhu) se dostanete i tam, kam byste se s jinými mikrofony nedostali. Mikrofon V BEAT se dodává bez klipsny (ta se prodává samostatně - viz sE V CLAMP případně je kompatibilní s LP® Mic Claw). VÍTĚZ TEC AWARD 2021!

Mikrofon V BEAT se dodává bez klipsny (ta se prodává samostatně - viz sE V CLAMP případně je kompatibilní s LP® Mic Claw), lze připevnit na mikrofonní stativ (oba standardní typy závitů).

Frekvenční rozsah od30 Hz
Frekvenční rozsah do19 kHz
Charakteristikasuperkardioidní
Variantadynamický neodymium, hliníková kmitačka
Impedance300 Ohm
Citlivost2 mV/Pa
KonektorXLR
Materiálkovový
VypínačNE
Průměr těla44 mm
Hmotnost netto93 g

Jak se V-BEAT s klipsnou nandavá na ráfek? Snadno!

Zvukové ukázky V-BEAT (bubínek, přechody, kotel)

Zvukové ukázky celé sE V-DRUM série