cenově dostupný studiový mikrofon sE Electronics sE X1kreatek.cz

sE Electronics sE X1

Bezkonkurenčně nejlepší cenově dostupný studiový mikrofon na trhu (potvrzeno nezávislými testy - viz záložka ODKAZY), určený do studia pro zpěvy a nástroje, vhodný ale i jako prostorový mikrofon na vystoupení akustického tělesa. Celý popis

Obchodník

Jan Šafařík
+420 605 219 170
Do vyprodání zásob: -15%
Cena před slevou: 4 379 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 3 076 Kč
Cena za 1 ks: 3 722 Kč
Kód: SE0460026
Výrobce: sE Electronics
Záruka: 24 měsíců

Bezkonkurenčně nejlepší cenově dostupný studiový mikrofon na trhu (potvrzeno nezávislými testy - viz záložka ODKAZY), určený do studia pro zpěvy a nástroje, vhodný ale i jako prostorový mikrofon na vystoupení akustického tělesa. Každý kousek je pečlivě osazen velkomembránovou kondenzátorovou vložkou (kardioida), nízkošumovou elektronikou, potah těla mikrofonu zase brání vlastní rezonanci. Mikrofony sE jsou po výrobě následně pečlivě testovány nejen přístroji, ale také poslechovým testem. Elektronika mikrofonu sEX1 je vybavena hornopropustným filtrem HPF a útlumovým článkem -10dB, díky čemuž lze mikrofon použít i pro snímání hlasitých nástrojů jako jsou elektrická kytara či bicí.

Výstup je samozřejmě symetrický v provedení XLR, vybavený impedančním přizpůsobením, což umožňuje mikrofonu předcházet rušení i na dlouhém signálovém vedení. sE X1 je jednoduše vynikající volba pro všechny kdo hledají velice kvalitní zvuk za přijatelné peníze. K mikrofonu je možné dokoupit odpružený držák (viz sada sE Isolation pack), případně jej zakoupit v sadě Vocal Pack s držákem, kabelem a pop-filtrem.

Oblíbené mikrofony fanatika Tony Berga ? sE mics..

Doporučení švédského časopisu Studio.se Doporučení švédského časopisu Studio.se

Music Tech Verdict Music Tech Verdict

Oceněn Future-Music Double Award + Value Award Oceněn Future-Music Double Award + Value Award