sE Electronics DM3kreatek.cz

sE Electronics DM3

DM3 TIGER (tygr) je aktivní inline DI-BOX s vysokoimpedančním nástrojovým/linkovým vstupem Ultra-HiZ a roztomile kompaktním designem, díky čemuž jej můžete mít vždy po ruce. Celý popis

Obchodník

Jan Šafařík
+420 605 219 170
Cena za 1 ks bez DPH: 2 478 Kč
Cena za 1 ks: 2 998 Kč
Kód: SE1100143
Výrobce: sE Electronics
Záruka: 24 měsíců

DM3 TIGER (tygr) je aktivní inline DI-BOX s vysokoimpedančním nástrojovým/linkovým vstupem Ultra-HiZ a roztomile kompaktním designem, díky čemuž jej můžete mít vždy po ruce. Je postavený na osvědčené technologii sE DYNAMITE a díky moderním součástkám si kvalitou nezadá s vyhlášenými aktivními DI světových výrobců (dle zkušeností uživatelů je spíše převyšuje).

Do jeho Ultra-HiZ vstupu můžete připojit od piezzo snímače přes kytarové cívkové snímače až po linkový výstup z komba, notebooku, či dokonce ze zesilovače - se vším si poradí (fakt, nebojte, se zapnutým útlumem na vstupu snese až 10kW).

Výstupní vyrovnávací zesilovač pracuje v třídě A, a tak při velmi nízkém šumu zachovává charakter zvuku nástroje s bezchybnými detaily. Od bolestí hlavy způsobených zemními smyčkami či VF rušením (mobily, bzukoty) vám pak DM3 dokáže pomoci pomocí přelomové konstrukce odzemňovacího obvodu s kouzelným nastavením „on +“.

Vstupní jack 1⁄4" zapojením TRS (ano, symetrický) je vybaven pojistkou, takže DM můžete nechat klidně bez obav viset na nástrojovém kabelu. Tento průlomový kompaktní DI box lze snadno umístit na stativ, do kapsy, nebo s pomocí spojky vytvořit ze dvou kousků stereofonní DI box. DI box sE DM3 je tak skutečným klíčem k velkému zvuku!

Frekvenční rozsah od10 Hz
Frekvenční rozsah do120 kHz
Vstupní impedance10 MOhm
Útlum15/30 dB
NapájeníFantom +48V
VstupTRS 6,3mm
VýstupXLR samec
Rozměry průměr20 mm
Rozměry délka95,5 mm
Hmotnost netto70 g

Tiger není jenom Woods