Polk Audio Striker P1, oranžovákreatek.cz

Polk Audio Striker P1, oranžová

Herní sluchátka pro PlayStation® 4, PC, Wii-U Striker P1 vám díky špičkovému zvuku zprostředkuje výjimečný poslechový zážitek, který vás dokáže ponořit mnohem hlouběji do hry, poslechu hudby nebo sledování filmů. Špičkový a důmyslný design spojuje funkční styl s mimořádným komfortem, takže vás nebude nic vyrušovat ze soustředění. Celý popis

Obchodník

Ondřej Žatečka
+420 603 434 922
Poslední kus: -47%
Cena před slevou: 3 102 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 1 350 Kč
Cena za 1 ks: 1 634 Kč
Kód: PA0070058
Výrobce: Polk Audio
Záruka: 24 měsíců

Herní sluchátka pro PlayStation® 4, PC, Wii-U

Striker P1 vám díky špičkovému zvuku zprostředkuje výjimečný poslechový zážitek, který vás dokáže ponořit mnohem hlouběji do hry, poslechu hudby nebo sledování filmů. Špičkový a důmyslný design spojuje funkční styl s mimořádným komfortem, takže vás nebude nic vyrušovat ze soustředění. Striker P1 je dodáván s kabely pro připojení k vaší vybrané platformě a in-line ovladačem, který umožňuje změnit úroveň hlasitosti a ztlumení zvuku pohybem tlačítka.

Striker ZX, který vychází z více než 40letého odkazu firmy v uspěšné cestě za dokonalým zvukem, pozvedne herní zážitek věrnou reprodukcí i těch nejmenších detailů a jemných nuancí každé hry.

Díky systému ProFit™ Comfort vznikl lehký headset, který napomůže koncentraci na hru. ProFit Comfort je kombinace lehkého hlavového mostu se silným polstrováním a otočnými mušlemi s polstrovanými koženými náušníky, díky čemuž se mohou sluchátka Striker pohodlně a přesně přizpůsobit tvaru hlavy.

Velké 40 mm měniče byly vytvořeny s využitím patentované technologie Polk Dynamic Balance®. Tím byly minimalizovány parazitní rezonance, aby mohl vyniknout původní a nezkreslený zvuk.

Výsuvný všesměrový mikrofon na 7 cm tyčce je ohebný, takže se vám plně přizpůsobí. Když jej nebudete potřebovat, hladce zajede zpět do sluchátka. Pokud sluchátka připojíte k telefonu, můžete s nimi i snadno telefonovat.

Vysoká kvalita konstrukce a zpracování znamená, že sluchátka Striker jsou nástrojem, na který se můžete na dlouhou dobu spolehnout.

Konektor do mušlí s precizní kabelovou vývodkou zajistí, aby kabel byl vždy na svém místě i při hře. Další dva dělené kabely umožňují zvolit způsob připojení, na který jste zvyklí.

Více než jen neobyčejný herní headset – Striker přináší legendární kvalitu zvuku Polk do světa her hudby, filmu a TV.