Polk Audio Omni A1 BAZARkreatek.cz

Polk Audio Omni A1 BAZAR

Se zesilovačem Polk Omni A1 vytvoříte z libovolného páru reprosoustav bezdrátový hudební systém, který bude připojen do domácí Wi-Fi sítě a umožní streamovat hudbu ze smartphonu, tabletu, počítače i hudebních služeb, jako Deezer, TIDAL, Rdio nebo Spotify®. Celý popis

Obchodník

Ondřej Žatečka
+420 603 434 922
Bazar: -40%
Cena před slevou: 13 936 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 6 909 Kč
Cena za 1 ks: 8 360 Kč
Kód: BAZ_PA7770125
Výrobce: Polk Audio
Záruka: 6 měsíců

Se zesilovačem Polk Omni A1 vytvoříte z libovolného páru reprosoustav bezdrátový hudební systém, který bude připojen do domácí Wi-Fi sítě a umožní streamovat hudbu ze smartphonu, tabletu, počítače i hudebních služeb, jako Deezer, TIDAL, Rdio nebo Spotify®. Ovládací rozhraní přehrávače představuje aplikace Polk Omni, zatímco Omni A1 dodává reprosoustavám detailní a dynamický zvuk. Navíc můžete systém dále rozšiřovat do dalších místností přidáváním bezdrátových komponentů Polk Omni. Buď pro poslech stejné hudby, nebo jako samostatné zóny.

Omni A1 se neomezuje jen na bezdrátové zdroje signálu. Do digitálního vstupu můžete připojit TV nebo Blu-ray přehrávač a vytvořit tak ideální dvoukanálový audiosystém k televizi. Pokud více fandíte vinylu, pak jistě oceníte vstup přímo pro gramofon bez potřeby shánět korekční předzesilovač. Nechybí ani 3,5 mm jack pro připojení například přenosného přehrávače. Můžete dokonce posílit reprodukci nejnižšího pásma doplněním o subwoofer.

Klíčem ke schopnostem Omni A1 je Play-Fi. Jde o technologii od společnosti DTS, umožňující přehrávat hudbu najednou do více reproduktorů nebo naopak možnost, aby si každý člen rodiny poslouchal nezávisle svou vlastní hudbu. Play-Fi umožňuje přenášet hudbu v nekomprimované kvalitě až do 16 reproduktorů/komponentů v síti. Omni A1 může navíc spolupracovat s dalšími reproduktory Play-Fi i od jiných výrobců. Můžete tak kombinovat váš systém doslova bez jakýchkoliv omezení.

Software DTS Play-Fi umožní reprosoustavě komunikovat s dalšími zařízeními Polk Omni i komponenty Play-Fi

Vestavěná dvoupásmová Wi-Fi umožní připojení k domácí bezdrátové síti, stejně jako komunikaci s ostatními komponenty systému Play-Fi (doporučujeme max 16 zařízení na jedné síti)

Bezplatná aplikace Polk Omni pro Apple i Android pro výběr a přehrávání hudby

Bezplatná aplikace Omni Utility pro nastavení komponent a update firmware

Přehrávat lze ze smartphonů a tabletů Apple a Android

Podporuje služby Deezer, TIDAL, Rdio, Spotify® a tisíce internetových rádií

Podpora Spotify Connect

Vícezónové synchronní přehrávání (z jednoho zdroje do více zón) nebo samostatné přehrávání v každé zóně

Snadné zprovoznění pomocí smartphonu či tabletu

Podpora MP3, M4A, FLAC a WAV, vzorkování až 24bit/192 kHz (převzorkování do 16bit/48 kHz)

Ovládání hlasitosti na předním panelu

ZesilovačClass-D 2 x 75W
Bezdrátová konektivita2.4GHz & 5.8GHz
VstupyOptický, RCA, Phono, USB pro update firmwaru a nabíjení telefonu
VýstupyŠroubovací terminály pro levý a pravý kanál, LFE pro připojení aktivního subwooferu
Rozměry VxŠxH76 mm x 219 mm x 219 mm