Biamp Systems CMSUB8kreatek.cz

Biamp Systems CMSUB8

Stropní stereofonní subbas CMSUB8 má dvojitou 8 ohmovou cívku a frekvenční výhybku s pasivními filtry. Je určen pro podporu menších reproduktorů v oblasti basových frekvencí (např. vestavných CM, CMS nebo satelitů OVO3, MASK4) a dále všude tam, kde nemůže být použit některý z přiznaných subbasů (např. SUBLIME). Celý popis

Obchodník

Lukáš Král
+420 777 238 283
Cena za 1 ks bez DPH: 3 282 Kč
Cena za 1 ks: 3 971 Kč
Kód: BP1110259
Výrobce: Biamp Systems
Záruka: 60 měsíců

Stropní stereofonní subbas CMSUB8 má dvojitou 8 ohmovou cívku a frekvenční výhybku s pasivními filtry. Je určen pro podporu menších reproduktorů v oblasti basových frekvencí (např. vestavných CM, CMS nebo satelitů OVO3, MASK4) a dále všude tam, kde nemůže být použit některý z přiznaných subbasů (např. SUBLIME). Krycí mřížka reproduktoru je hliníková, proto může být použit i v prostorách se zvýšenou vlhkostí, IP54.

Při současném provozu subbasu s menšími reproduktory je ideální použít zesilovač s aktivní výhybkou, jako má např. zesilovač CHAMP 4, která rozdělí zvuk do reproduktorů na střední a vysoké kmitočty a na basové frekvence pro subbas.

Potřebujete-li více zdůraznit basové frekvence, můžete použít více subbasů CMSUB8 a rozprostřít je po ploše. CMSUB8 je kontruován pro umístění do velké plochy (např. stropní podhled) a nepotřebuje proto žádný zadní kryt. Pokud by byl vestavěn např. do nábytku, měl by být volný prostor za membránou o objemu alespoň 20l.