Bezdrátový hudební adaptér Polk Audio Omni P1kreatek.cz

Polk Audio Omni P1

Přáli byste si s využívat nejnovější hudební streamovací služby s vaším oblíbeným stereosystémem? Pak máme jednoduché řešení – stačí přidat bezdrátový hudební adaptér Omni P1. Toto kompaktní zařízení vám umožní streamovat ze smartphonu či tabletu do stávajícího audiosystému pomocí aplikace Omni. Celý popis

Obchodník

Ondřej Žatečka
+420 603 434 922
Do vyprodání zásob: -51%
Cena před slevou: 10 452 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 4 200 Kč
Cena za 1 ks: 5 082 Kč
Kód: PA7770124
Výrobce: Polk Audio
Záruka: 24 měsíců

Přáli byste si s využívat nejnovější hudební streamovací služby s vaším oblíbeným stereosystémem? Pak máme jednoduché řešení – stačí přidat bezdrátový hudební adaptér Omni P1. Toto kompaktní zařízení vám umožní streamovat ze smartphonu či tabletu do stávajícího audiosystému pomocí aplikace Omni. P1 operuje na domácí Wi-Fi síti, její nastavení trvá jen chvíli. Je navíc možné přidávat další bezdrátová zařízení Omni do dalších pokojů, ať již pro poslech stejné hudby, nebo pro oddělenou reprodukci.

Připojení k vašemu audio systému je díky analogovým a digitálním signálovým výstupům hračkou, ať jde o starý Hi-Fi systém nebo moderní receiver domácího kina. S Omni P1 můžete začít okamžitě bezdrátově streamovat hudbu. Rozhraní zahrnují analogový stereofonní výstup, optický i koaxiální digitální výstup, stejně jako analogový pomocný vstup, vhodný například pro přehrávač MP3.

Omni P1 nabízí spoustu způsobů, jakými poslouchat hudbu. Aplikace Polk Omni pro Apple a Android je nástrojem pro přístup k hudbě ve vašich smartphonech a tabletech. Hudbu můžete streamovat rovněž z počítačů a hudebních serverů. Například uživatelé Deezer, TIDAL, Rdio nebo Spotify® mohou využívat ohromnou hudební knihovnu této služby. Navíc si můžete vybrat z více než 37 000 internetových rádií, dodávajících takřka neomezené množství hudby a hudebních programů.

Klíčem ke schopnostem Omni P1 je Play-Fi. Jde o technologii od společnosti DTS, umožňující přehrávat hudbu najednou do více reproduktorů nebo naopak možnost, aby si každý člen rodiny poslouchal nezávisle svou vlastní hudbu. Play-Fi umožňuje přenášet hudbu v nekomprimované kvalitě až do 16 reproduktorů/komponentů v síti. Omni P1 může navíc spolupracovat s dalšími reproduktory Play-Fi i od jiných výrobců. Můžete tak kombinovat váš systém doslova bez jakýchkoliv omezení.

Software DTS Play-Fi umožní reprosoustavě komunikovat s dalšími zařízeními Polk Omni i komponenty Play-Fi

Vestavěná dvoupásmová Wi-Fi umožní připojení k domácí bezdrátové síti, stejně jako komunikaci s ostatními komponenty systému Play-Fi (doporučujeme max 16 zařízení na jedné síti)

Bezplatná aplikace Polk Omni pro Apple i Android pro výběr a přehrávání hudby

Bezplatná aplikace Omni Utility pro nastavení komponent a update firmware

Přehrávat lze ze smartphonů a tabletů Apple a Android

Podporuje služby Deezer, TIDAL, Rdio, Spotify® a tisíce internetových rádií

Podpora streamování DLNA z kompatibilních počítačů a NAS

Podpora Spotify Connect

Vícezónové synchronní přehrávání (z jednoho zdroje do více zón) nebo samostatné přehrávání v každé zóně

Snadné zprovoznění pomocí smartphonu či tabletu

Podpora MP3, M4A, FLAC a WAV, vzorkování až 24bit/192 kHz (převzorkování do 16bit/48 kHz)

Ovládání hlasitosti na předním panelu

Bezdrátová konektivita2.4GHz & 5.8GHz
Vstupy3,5mm Jack, USB pro update firmwaru a nabíjení telefonu
VýstupyDigital Coax, Optical, RCA
Rozměry VxŠxH51 mm x 155 mm x 155 mm
PříslušenstvíRCA kabel