Sportovní sluchátka Polk UltraFit 3000kreatek.cz

Polk Audio UltraFit 3000, oranžová/šedá

In-ear sportovní sluchátka s vysokou izolaci od okolního hluku (špunty). Celý popis

Obchodník

Ondřej Žatečka
+420 603 434 922
Do vyprodání zásob: -49%
Cena před slevou: 2 608 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 1 108 Kč
Cena za 1 ks: 1 341 Kč
Kód: PA0070069
Výrobce: Polk Audio
Záruka: 24 měsíců

In-ear sportovní sluchátka s vysokou izolaci od okolního hluku (špunty).

Polymerové měniče Dynamic Balance® - sportovní sluchátka UltraFit obsahují měniče, které jsou v podstatě stejné, jako klasické reproduktory, jen jsou mnohem menší. Přesto se jejich návrhu věnuje stejná péče, jako velkým reproduktorům, včetně elektrických filtrů pro optimalizaci vysokých frekvencí.

Konstrukce sportovních sluchátek UltraFit využívá celé řady dalších technologických a konstrukčních vylepšení, které jinde jen tak nenajdete.

Ultraohebný plochý přívodní kabel, který se na rozdíl od klasických kulatých kablíků nekroutí, takže kromě vysoké životnosti omezuje i manipulační hluk, který se jinak přenáší přímo do sluchátek.

Ochrana proti vnikání vlhkosti na sluchátkách UltraFit zabraňuje průniku vlhkosti do vnitřku systému, což jinak znamená pro sluchátka poměrně rychlý konec, zároveň optimalizuje reprodukci nejvyšších frekvencí.

Opora SecureFit™ znamená, že sluchátka jsou nanejvýš pohodlná, a přesto vždy drží na svém místě i při náročných sportovních výkonech.

Technologie StrainGuard™ zajišťuje mechanické zpevnění kabelu kevlarovými vlákny. Navíc jsou všechny spoje a přechody kabelu opatřeny návleky, zabraňujícími ostrým ohybům a tím přelámání kabelu.

Při sportování venku s nasazenými sluchátky je vždy důležité zachování sluchového povědomí o okolním dění. To bylo vzato v úvahu při konstrukci sluchátek UltraFit, která tak nabízejí odstupňované hodnoty útlumu okolních zvuků – modely 500, 1000 a 2000 nabízejí malé až střední potlačení hluku, zatímco nejvyšší model UltraFit 3000 poskytuje vysokou úroveň potlačení okolního hluku.

Třítlačítkové integrované dálkové ovládání s mikrofonem pro ovládání iPod®/iPhone®/iPad®.

Max. Citlivost118dB
Min. Impedance16 Ohm
Frekvenční rozsah18Hz-23kHz
Hmotnost jednoho sluchátka14gm
Typ sluchátekdo uší
Přenos signálukabelové
Mikrofonano
Ovládání hlasitostiano
iPhone kompatibilníano
Konektor3,5 mm
Sportovníano